موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی تکاپو

  • آدرس: کنگان ، خیابان آزادی (گردان) ، فرعی 16 ، سر نبش چهار راه
  • ساعات کاری: ۸ صبح الی ۱ ظهر و ۵ بعداز ظهر الی 7 شب
  • با مدیریت: آقای خورنگ
  • تلفن همراه: 09170800515 - 09170800540
  • تلفن ثابت: 07737214399
  • ارسال شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۸:۰۰ ق.ظ
  • انقضاء: 176 روز, 18 ساعت

توضیحات

آگـهی استخدام


به یک نفر مربی خانم جهت مربی کلاس های باله و زومبا ویژه کودکان در حوزه شهری نیازمندیم.


به یک نفر خانم با داشتن روابط عمومی بالا و فن بیان عالی و با سابقه جهت مجتمع فلزی ناحیه صنعتی در حوزه شهری نیازمندیم.


به یک نفر خانم با داشتن روابط عمومی بالا و فن بیان عالی با ساعت کاری صبح ها از ساعت ۸ تا ۱۲ ظهر و بعداز ظهرها از ساعت ۴:۳۰ تا ۸ شب با حقوق پایه بین ۶۰۰۰۰۰ تومان جهت دفتر ماشین آلات در حوزه شهری نیازمندیم.


به یک نفر خانم با داشتن روابط عمومی بالا و فن بیان عالی با ساعت کاری صبح ها از ساعت ۸ تا ۱۲ ظهر و بعداز ظهرها از ساعت ۴:۳۰ تا ۸ شب با حقوق پایه بین ۸۰۰۰۰۰ تومان جهت امور حسابداری فروشگاه در حوزه شهری نیازمندیم.


به یک نفر خانم با داشتن روابط عمومی بالا و فن بیان عالی با ساعت کاری صبح ها از ساعت ۸ تا ۱۲ ظهر و بعداز ظهرها از ساعت ۴:۳۰ تا ۸ شب با حقوق پایه بین ۴۰۰۰۰۰ تومان جهت دفتر بیمه در حوزه شهری نیازمندیم.


به یک نفر خانم با داشتن روابط عمومی بالا و فن بیان عالی با ساعت کاری صبح ها از ساعت ۹ تا ۳ ظهر و بعداز ظهرها از ساعت ۷ تا ۱۰ شب با حقوق پایه بین ۸۰۰۰۰۰ تومان جهت صندوق داری رستوران در حوزه شهری نیازمندیم.


به یک نفر خانم با داشتن مدرک دیپلم و روابط عمومی بالا و فن بیان عالی با ساعت کاری صبح ها از ساعت ۱۰ تا ساعت ۱۰ شب با حقوق پایه بین ۶۰۰۰۰۰ تومان جهت تدریس و نگه داری کودک در حوزه شهری نیازمندیم.


به ۲ نفر آقا با داشتن سابقه ۲ ساله کار در فست فود با ساعت کاری صبح ها از ساعت ۷ تا ۳ ظهر و بعداز ظهرها از ساعت ۶ تا ۱۰ شب با حقوق پایه بین ۱۵۰۰۰۰۰ تومان جهت کمک آشپز فست فود در حوزه شهری نیازمندیم.


به ۲ نفر خانم با داشتن روابط عمومی بالا و فن بیان عالی با ساعت کاری صبح ها از ساعت ۷ تا ۲ ظهر با حقوق پایه بین ۸۰۰۰۰۰ تومان جهت بسته بندی و سبزی پاک کردن در حوزه شهری نیازمندیم.


به یک نفر خانم با داشتن سابقه حسابداری و روابط عمومی بالا و فن بیان عالی با ساعت کاری صبح ها از ساعت ۱۰ تا ۳ ظهر و بعداز ظهرها از ساعت ۶ تا ۱۰ شب با حقوق پایه بین ۱۵۰۰۰۰۰ تومان جهت صندوق داری و حسابداری در حوزه شهری نیازمندیم.


به یک نفر خانم یا آقا با داشتن روابط عمومی بالا و فن بیان عالی با ساعت کاری صبح ها از ساعت ۷ تا ۱۲:۳۰ ظهر و بعداز ظهرها از ساعت ۴ تا ۹ شب با حقوق پایه بین ۸۰۰۰۰۰ تومان جهت فروشندگی مبلمان در حوزه شهری نیازمندیم.


به یک نفر خانم با داشتن مدرک کارشناسی جهت کار در تبلیغات و رزو تابلو در حوزه شهری نیازمندیم.


به تعدادی بازاریاب خانم و آقا جهت تبلیغات اینترنتی با حقوق توافقی در حوزه شهرستان کنگان ، دیر ، جم وعسلویه نیازمندیم.

8+

بدون برچسب

794 بازدید کل ، 5 امروز

  

شناسه آگهی : 8865993ed5ceb557

آگهی های مرتبط

ارسال نظر